Hilal Mungan

Kurucu, IK Profesyoneli, Danışman, Konuşmacı, Koç

1989, Gazi Üniversitesi, Ingiliz Dili Eğitimi Bölümü mezunudur. Ashridge Business School, İngiltere, Stratejik İnsan Kaynakları programını bitirmiştir. Kariyerine 1989 yılında Nacanco A.Ş., Manisa’da başlamıştır. 25 yıllık iş tecrübesi boyunca uluslararası ortamlarda çalışmıştır. Kariyerinin son 10 yılında Ortadoğu IK Direktörü olarak Türkiye, Çin, Mısır ve Hindistan ofislerinde çalışmıştır.

Kariyer süresince İnsan Kaynaklarının:
İşe Alım, Yeniden Yapılanma ve İK süreçlerinin düzenlenmesi ve uygulanması, Kurum Kültürü Yaratma, 360 Performans  Değerlendirme Sistemi, Yetenek Yönetimi, Stratejik İK Yönetimi, Kariyer ve Yedekleme Planlaması, Ücret Yapılandırma ve Planlaması, Organizasyonel Etkinlik, Eğitim Planlaması ve İç Eğitimlerin verilmesi, Şirket Satın alma ve Birleşmelerinde Organizasyonel Gelişim gibi İK alanının tüm fonksiyonlarında tecrübe kazanmıştır.

Profesyonel hayattan ayrıldıktan sonra, Danışman ve Eğitmen olarak
-Kurumsallaşma,
-İnsan Kaynakları Yönetimi ve Uygulamaları
-Yalın Üretim ve Yönetim Teknikleri
-Organizasyonel Gelişim, İletişim, Motivasyon, Değerler vb. gelişim eğitimleri
-Koçluk Becerileri ve Ekip Yönetimi eğitimleri vermektedir.

Her alanda olduğu gibi, çalıştığı alan nedeniyle de İnsan Yönetimi ve İletişimin öneminin farkında olarak bu konuda profesyonel olarak adımlar atmış ve temel olarak, Ashridge UK Stratejik IK Yönetimi eğitimi, Bandler NLP eğitimi, Erickson Koçluk eğitimi, Optimum Denge Modeli eğitimi, Kaizen ve Yalın Üretim ve Yönetim teknikleri eğitimleri almış ve uygulamıştır.