STORY TELLING

Yaşamak, öğrenmenin kalıcı olması demektir. Ancak hissederek, empati kurarak birbirimizi daha iyi anlariz. Aynı zamanda daha iyi de anlatırız. Olayı tam karşısında görseller, ve karsımızdakini de yaşadıklarımızın içine çekeriz. Görüntü, hatta ayna oluruz hislerimize, yaşadıklarımıza, taleplerimize.

İşte bu yüzden Story Telling önemli. İşte tam da bu yüzden story telling var ve sorunların çözümlenmesi, daha etkin çözümler bulunması, ekiplerin birbirlerini daha iyi anlaması, daha verimli ekip arkadaşlıkları kurulması için. Olayın bir kısmını değil tamamını gösterebildiği için ayrıca değerli Story Telling.

Biz aşama kaydetmek istediğiniz konuyu ele alıyor, ilgili ekiplerle biraraya geliyor ve tamamen onları işin içine katarak, onların yaratıcılıgını ön plana çıkaracak fasilitasyonlarla mizanseni kurguluyoruz. Çalışmalar sırasında profesyonel ekibimiz tiyatro sanatının da gereklilikleri ve çözüm desteklerini de devreye sokunca ortaya hem eglenceli, hem öğretici hem de olayın bütün gözler önüne sergilenmiş oluyor.

Aksiyon planlarımızı hazırlayıp, kalıcı önlemler alarak, birbirimizi ve talepleri en etkili, kırmadan ve kisi degil talebe yönelik anlatarak finali yapıyoruz.

Hatta bazen yıllık toplantılar ya da motivasyon bulusmalarınızın bile parçası olabiliyoruz.

KURUMSAL TİYATRO

Kurumunuza özel, uzun soluklu bir programdır. Çalışanlarınızı biraraya getirip birbirleriyle iletişimlerini kuvvetlendirmek, farklı departman ve farklı seviyeleri kaynaştırmak, ünvandan bağımsız bir ortam yaratmak ve emeğin sergileneceği Tiyatro Klubunuzu sizin adınıza yönetiyor olacağız.

Yeteneklerinin farkında olanlar, yeteneklerinin oldugunu fark etmeyip bu özelliği açığa çıkacak olanlar mutlaka olacaktır. Onemli olan Şirketlerin bu forsatı yaratacak ortamı sunmalarıdır. İletişim artınca ekiplerin işte de birbirleriyle dayanışması artacaktır. Güvenli davranış sergilemenin ve birbirini anlamanın en güzel yolu ortak bir faaliyette bulunmaktır ve Kurumsal Tiyatro Kulubu bu amaç doğrultusunda yönetilecektir.