Hakkımızda

Diamond Sentio Ekibi, yaşadığımız dünyanın daha iyi bir yer olmasına özen gösteren ve kendini arayanlar olarak bir araya gelmiştir. Bilgi ve birikimlerini en doğru, en etkin ve de her zaman geliştirerek paylaşmaya gönül vermiş, bunun için birlik olmuşlardır.

Paylaşımlarımıza; katılımcılarımızı aktif olarak dahil edip akılda kalıcılığı farklı metotlar kullanarak deneyimleyeceğiz. Bu deneyim bizim en temel yolumuz olacak.

Ve bu yolda sanat, müzik her zaman yanımızda olacaktır. Zira “sanatsız kalmış bir toplumun hayat damarlarından biri kopmuş demektir” ve bu bağı biz koparmayacağız.

Vizyonumuz

Vizyonumuz: eğitim ve gelişimi araç olarak kullanıp bireylerin donanımlarını arttırmak; şirketlerin çağdaş ve profesyonel ortam sunmasına destek olmaktır.

Misyonumuz

Misyonumuz: farklı öğrenme metotlarının tümünü gözeterek özgün, kalıcı; kişiye ve kuruma özel eğitim ve danışmanlık önerileri sunmaktır.

Değerlerimiz

Fiziken, kalben ve ruhen yaptığımız işe saygı duymak, özgün bir şekilde planlamak, en kaliteli şekliyle sunmak, aktüeryayı yakından takip ederek her zaman kendimizi geliştirmek temel değerlerimizdir.

Çalışma Prensibimiz

İhtiyacı doğru anlamak, istenilen değişimi başlatmak ve projelendirmek için temel adımdır.

Sizin için doğru planı projelendirmek üzere Sentio Ekibi var gücüyle çalışacak ve zaman harcayacaktır. Projenin temelinde olan eğitimin kuramını, yaratıcılığını bir arada kullanacak ve uygulama için doğru adımları planlayacaktır.

Doğru planlamanın ardından projenin detayları: kurum, kurum kültürü ve çalışan profiline uygun bir yönteme oturtulacaktır. Bu yöntemler kimi zaman anlatım, kimi zaman uygulama, kim zaman da sanatın farklı uygulama biçemlerinin dahil edildiği bir proje olabilecektir.

ve Uygulama Aşamasında Sizlerleyiz, Birlikteyiz…

Partnerlerimiz

Partnerlerimiz ile beraber ofis ve işletme ergonomi, şirket içi ve şirketdışı organizasyon, catering gibi bir çok etkinlik gerçekleştiriyoruz.

Tüm Sorularınız İçin

Bize Ulaşın